מי אנחנו

db@net מובילה בפתרונות ארכיטקטורת מידע,הגנת נתונים וזמינות עיסקית, ניהול ביצועים, יעוץ,
תכנון ופיתוח מערכות מיחשוב. מציעה מגוון פתרונות ושירותים בתחום ארכיטקטורת IT.

db@net, חברה מובילה לפתרונות ארכיטקטורת מערכות מידע, נוסדה ב- 1996.
בשנת 2004 הרחיבה החברה, שמרכזה בישראל, את פעילותה, ופתחה משרדים גם בארה"ב. עם השנים, החברה רכשה לעצמה מוניטין המתבסס על צוות המומחים המגוון, המיומן והמנוסה שלנו, שמיישם את המתודולוגיה הייחודית שפיתחנו. db@net מתכננת ומטמיעה ארכיטקטורה הנותנת מענה לצרכים קיימים, אבל ממשיכה להתרחב ולהתפתח במקביל להתפתחות הארגון.
אצלינו הדברים לא נשארים בתיאוריה - הצוות שלנו מוציא רעיונות אל הפועל.

אנו מתמחים במענה כולל לצרכי המחשוב השונים  בארגון לרבות : שירותי בסיסי נתונים , איטגרציה למערכות קריטיות , ניטור לכלל מערכות ושרתי הארגון.

db@net - הגישה הייחודית שלנו
גישות מסורתיות לפתרונות טכנולוגיות מידע מקיימות חלוקה מלאכותית בין שכבות התשתית ליישום. והתוצאה: עבודת טלאים של פריטים נפרדים שנתפרים יחד כדי לספק פונקציונליות. db@net מתרחקת מהמודל הזה, ומציעה גישה הוליסטית, כוללת, שבה כל שכבות הפתרון וכל שלבי הפרוייקט עובדים יחד - מההתחלה ועד הסוף.

db@net מציעה מגוון פתרונות ושירותים בתחום ארכיטקטורת מערכות המידע. כל הפרוייקטים שלנו מתחילים בהערכה ארכיטקטונית מעמיקה של המטרות והצרכים שלכם. בשלב הבא, אנחנו יוצרים את התוכנית ומטמיעים סביבת טכנולוגיות מידע חדשנית, מבלי לשכוח את היעדים העסקיים ואת המציאות הקיימת. הגישה הייחודית שלנו, Architectural Design, מעניקה לנו ראייה מעמיקה שקשה למצוא היום כמותה בשוק. את התובנות המתקבלות אנחנו מתרגמים לפרוייקטים מצליחים, שעומדים תמיד במסגרת הזמן והתקציב שנקבעו מראש.

משרדי החברה ממוקמים בניין בית צרפת , תל אביב.